Будівництво

линия

«БСК «Україна» – це компанія, у якій знання та досвід і будівничій сфері успішно поєднуються із сучасними методами управління проектами. Використовуючи досвід виконання повного циклу будівельних та монтажних робіт, компанія виступає у якості генпідрядника, так само як і здійснює свою діяльність у рамках окремих спеціалізованих замовлень.

Широкий комплекс послуг включає в себе капітальне будівництво та реконструювання, фасадні роботи (у тому числі утеплення та облицювання), виготовлення металоконструкцій, покрівельні роботи, виготовлення та монтаж систем опалення, кондиціювання та вентиляції, влаштування електричних мереж, виготовлення та монтаж водопроводу.

Ми здійснюємо ретельне операційне планування усіх будівельних робіт за проектом ще на стадії проектування. Наші спеціалісти постійно працюють над оптимізацією конструктивних, технологічних та кошторисних характеристик проекту. Вибір підрядників та постачальників здійснюється на основі професійно проведених тендерів.

Проведення будівельних  робіт якісно та в строк при їх оптимальній вартості – це формула успіху нашої команди. Колектив «БСК «Україна» – найвища цінність компанії: його складають професіонали, які мають досвід роботи на кращих будівничих майданчиках країни. 

линия