Дизайн

линия

Компанія «БСК «Україна» пишається своєю командою професійних дизайнерів та архітекторів. Це творчій колектив, багатолітній досвід якого, постійне вдосконалення професійних навичок, витонченій смак та необмежна фантазія дозволяють створювати ексклюзивні та комфортні інтер`єрні рішення.   Досконало володіючи теорією стилів, законами просторової композиції, кольоропобудовою, ми успішно застосовуємо свої знання на практиці та вже завоювали довіру багатьох клієнтів.

д4                д5

Наша співпраця з клієнтами не обмежується передачею креслень, специфікацій та панорамних видів об`єкту. Маючи штат кваліфікованих менеджерів, компанія «БСК «Україна» надає своїм клієнтам можливість реалізувати усі дизайнерські задуми, включаючи узгодження та доробку планувальних рішень, роботу із магазинами оздоблювальних матеріалів, оснащення квартир меблями та аксесуарами.

Крім того, ми розробляємо інтерь`єрні рішення для приміщень комерційного призначення: кафе та ресторани, салони краси, бутіки, торговельні центри, оздоровчі комплекси, офіси та банки.

Дизайнери здійснюють авторських нагляд на усіх стадіях реалізації проекту, та по його завершенню компанію надає послуги післяремонтного обслуговування квартир.

 
д              дизайн     


Усі наші клієнти автоматично беруть участь у дисконтній програмі «БСК «Україна», яка реалізується сумісно із нашими партнерами, за закупівлею будівних та оздоблювальних матеріалів, меблів та побутової техніки, сантехніки, систем кондиціювання та освітлення.

линия